top of page

Opinie Klientów GoodCare

Dziękuję ze empatię, sumienność i uśmiech waszej opiekunki na każdej opiece u mojej mamy. Specjalne podziękowania pracowników biura za zrozumienie i dostosowanie opieki do moich potrzeb. 

Dorota

Dziękuję, że pomogliście Państwo przetransportować mojego tatę po schodach, dzięki takim ludziom i sprzętowi jaki posiadacie  wyjście na spacer znów jest możliwe.
                                               Karolina (Teofilów)
“Serdeczne podziękowania za szybka organizację transportu i bezpieczny przewóz ze szpitala do domu"

                                                                 Beata K.

“Dziękuję za codzienną opiekę i wszelkie starania pani Opiekunki, która swoim uśmiechem i troską umila mi samotność"

                                                                 p. Zofia D.

“Jak Państwo to robią? Moja mama od wielu lat nie wychodziła z domu zasłaniając się starością i złym samopoczuciem. Dzięki Wam wraca do życia z innymi, wyjście do fryzjera było dla niej pierwszym krokiem do spotkania się z koleżankami. Oby więcej takich inicjatyw."

                                 Halina, córka Danuty 

Dziękuję z całego serca. Po kilku nieudanych próbach znalezienia opiekunki na własną rękę zdecydowałem się na współpracę z Goodcare i nie żałuję. Marek

Chciałam podziękować firmie GoodCare, która przejęła część moich obowiązków w opiece nad moim Tatą Tadeuszem. Polecam, szczególnie osobom mocno zapracowanym jak ja."

                                                        Krystyna B. z Łodzi

Chciałabym ogromnie podziękować firmie Pana Adama oraz wspaniałej opiekunce, Pani Ani za opiekę nad moim Tatą podczas mojego pobytu w szpitalu. Cieszę się, że mogłam zostawić Tatę w dobrych rękach w tak szybkim czasie od mojego kontaktu z firmą. Pan Adam zajął się wszystkimi formalnościami, poznaniem opiekunki z moim tatą i dodatkowo na bieżąco sprawdzał czy wszystko jest w porządku.                   

                                                                  Jeszcze raz dziękuję. Wanda

W związku z chorobą mamy i jej pobytem w szpitalu, tata został sam w domu i nie potrafił poradzić sobie z najdrobniejszymi zadaniami od prania poprzez robienie posiłków. Widziałem jak z dnia na dzień wpada w co raz większą frustrację i zamyka się w sobie. Z pomocą przyszła opiekunka z Goodcare. Pani Marysia sprawiła, że tata znów zaczął jeść normalne posiłki, przyjmować regularnie leki, a wspólne spacery pozwoliły łatwiej przeczekać czas do powrotu mamy do domu.  

                                                                  Marlena.

Dziękuję za wsparcie i fachową opiekę nad moją mamą, która wcioż opowiada o wspaniałych opiekunkach na które z niecierpliwością czeka każdego dnia. Opieka na najwyższym poziomie.  MJ

Moja babcia z dnia na dzień przestała chodzić i gdyby nie pomoc pracowników firmy Goodcare musiałabym zdecydować się na dom opieki społecznej. Wiedziałam, że przenoszenie babci z jej mieszkania będzie dla niej ogromną traumą. Skorzystałam z oferty z zamieszkaniem, która cenowo jest taka sama jak pobyt w większości prywatnych domów seniora.

Doświadczenie opiekunki oraz ogromne pokłady cierpliwości pozwoliły przeżyć babci ostatnie miesiące w spokoju i co najważniejsze we własnym domu. Dziękuję jeszcze raz i polecam każdemu rozmowę z Panem Adamem jeżeli ktoś ma wątpliwości co wybrać dla członka rodziny. Aneta

podziękowania Hanna Zdanowska

Firma GoodCare od samego początku istnienia współpracuje

z Prezydentem Miasta Łodzi panią Hanną Zdanowską.

Wspólnie promujemy aktywność społeczną w środowiskach seniorskich

a tym samym budujemy pozytywny wizerunek Łodzi.

W imieniu swoim i Opiekunek Serdecznie Dziękujemy
Rodzinom i Podopiecznym za ciepłe słowa, które dają nam motywację do dalszej pracy i rozwoju

bottom of page