top of page
Logo GoodCare Łódź opieka domowa

Transport po schodach

Schodołaz to nowoczesne urządzenie, które w bezpieczny i komfortowy sposób sprowadzi lub wprowadzi osobę po schodach.

 

Usługa transportu schodołazem GoodCare skierowana jest do osób starszych, niepełnosprawnych czy niesamodzielnych, które w obrębie własnego mieszkania poruszają się samodzielnie, przy pomocy balkoniku lub na wózku inwalidzkim.

Usługa polega na pokonaniu bariery architektonicznej w postaci schodów, które bardzo często powodują, że osoby nie wychodzą z domu od wielu miesięcy, a nawet lat. Spacer na świeżym powietrzu, wizyta u fryzjera czy odwiedzenie ukochanych wnuków już nie stanowi problemu nie do przeskoczenia.

Po zamówieniu usługi, pracownik GoodCare przeprowadza krótki wywiad dotyczący rodzaju schodów, numeru piętra, wagi i ogólnego stanu zdrowia osoby, którą przetransportuje po schodach. Usługa wykonywana jest przy pomocy urządzenia o nazwie schodołaz przez 1 osobę.  Zapewnia to poczucie dyskrecji (na miejsce nie przyjeżdża wielki bus), a pracownik nie używa kamizelek odblaskowych czy uniformu ratownika medycznego. Termin transportu można zarezerwować na wybraną przez Państwa godzinę i dzień. schodołaz to nowoczesne urządzenie, które w bezpieczny i komfortowy sposób sprowadzi lub wprowadzi osobę po schodach.

Zobacz jak działa schodołaz

bottom of page