top of page
pomoc seniorom, opieka w domu, aktywizacja, spotkanie seniorów, łódź, czas opieki, goodcare
oferta Goodcare
GoodCare opieka domowa Logo
GoodCare przewóz osob

Oferta GoodCare

zegar, budzik, opieka godzinowa, czas, pomoc, goodcare

Opieka godzinowa

schodołaz, transport po schodach, pomoc, schody, opiekunka, opieka domowa

Transport po schodach

Opieka z zamieszkaniem, Łódź, umowa, meble, goodcare, oferta

Opieka z zamieszkaniem

auto do przewozu osób niepełnopsprawnych

Przewóz osób niepełnosprawnych

terapia zajeciowa kolorowe klocki materiały dydaktyczne

Terapia zajęciowa

Przygotowanie obiadu, posiłkek, kurczak, danie, talerz, warzywa, dieta, gotowanie, podawanie posiłków, jedzenie, opieka łódź

Przygotowywanie posiłków

dekoracja, biurko, kulki, usługi, ruch, biurko prezesa, zabawki

Pozostałe usługi

zakupy, warzywa, owoce, sok, ananas, nowalijki, torba, pomoc domowa

Zakupy

NFZ, banknoty polskie, pieniądze, zwrot, dofinansowanie, pomoc, gotówka, płatność

Dofinansowania

sprzątanie, mop, podłoga, czystość, mycie, parkiet, panele, smugi, odkurzanie, usługi Goodcare

Drobne sprzątanie mieszkania 

zestaw bezpieczny senior kamery telefon przycisk SOS
zestaw premium SOS dla seniora

Zestawy: Bezpieczny Senior, przycisk SOS, kamery

    Nie ma takiego miejsca gdzie czujesz się bardziej swobodnie niż Twój własny dom. To tutaj znasz każdy kąt, każdy mebel i to tutaj najchętniej spotykasz się ze swoimi bliskimi i znajomymi.

W pewnym momencie swojego życia musisz zmierzyć się z nową rolą: bycia babcią, dziadkiem czy osobą z różnymi dolegliwościami wieku starszego, a nawet emerytura może sprawić trudności w odnalezieniu się po wielu latach spędzonych wśród ludzi.

Co zrobić z czasem, jak poradzić sobie z codziennymi obowiązkami gdy Twoi bliscy są zapracowani, a Ty nagle zostajesz sam i nie jesteś już tak aktywny czy samodzielny jak jeszcze kilka lat temu?

     Właśnie dlatego powstała firma GoodCare, która świadczy usługi opieki domowej dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zaopiekujemy się kompleksowo Twoim zdrowiem, domem, pielęgnacją czy sprawami urzędowymi

(lekarz rodzinny, apteka, mops, NFZ i inne), a do tego pomożemy rozwijać Twoje zainteresowania i zrobimy wszystko, abyś nie czuł się samotny i niepotrzebny.

Nasze opiekunki i opiekunowie

GoodCare świadczy usługi opieki w domu Podopiecznego. Pracownikami są zarówno kobiety jak i mężczyźni, narodowości polskiej, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje do pracy z osobami starszymi, niepełnosprawnymi czy niesamodzielnymi.

Doświadczenie jakim dysponują pozwala na profesjonalną pomoc Podopiecznym, którzy zarówno są samodzielni i zdrowi, jednak potrzebujący już wsparcia w codziennych domowych czynnościach tj: sprzątanie, gotowanie, ubieranie, robienie zakupów, realizacji recept czy wyjście na spotkanie ze znajomymi, a także tym, którzy oprócz pomocy w codziennych czynnościach potrzebują wsparcia w pielęgnacji, podawaniu leków, kąpieli lub zmianie pieluchomajtek. Prowadzimy również profilaktykę przeciwodleżynową, terapię zajęciową w celu aktywizacji i rozwijania zainteresowań oraz sprawiamy, że nasi Podopieczni znów czują się potrzebni. 

pamiątka, budzik, sekundnik, godzina, minuta, czas, opieka, neon

Opieka
godzinowa

opieka godzinowa

     Najczęściej wybierana forma pomocy

 • przygotowywanie oraz podawanie posiłków również z uwzględnieniem zalecanej diety i gustów smakowych

 • pomoc w czynnościach higienicznych

 • pielęgnacja osób samodzielnych jak również leżących

 • podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarza

 • pomiar ciśnienia i poziomu cukru

 • prowadzenie gospodarstwa domowego w tym sprzątanie, pranie, prasowanie

 • robienie drobnych zakupów

 • umawiamy i towarzyszymy i wspieramy Podopiecznych w trakcie wizyt u lekarza, w urzędach

 • aktywizacja i rozwijanie zainteresowań

 • spacery

 • regularnie odbywamy wizyty kontrolne i Podopiecznych

 • organizujemy zabiegi rehabilitacyjne czy opiekę pielęgniarską w domu

 • pomagamy dostosować mieszkanie do zmieniających się potrzeb

 • regularnie zdajemy rodzinie sprawozdanie o stanie zdrowia i odbytych wizyt opiekunki

 • w sytuacjach kryzysowych pozostajemy z Podopiecznymi do chwili przybycia rodziny lub specjalistycznych służb medycznych

 • zapewniamy opiekę koordynatora opieki

Opieka z zamieszkaniem, dom, mieszkanie podłoga, pokój, salon, gabinet, meble, stół krzesło, fotel, kanapa, porządek, umeblowanie, goodcare

Opieka
z
zamieszkaniem

opieka z zamieszkaniem

Taki rodzaj usługi skierowany jest do osób, które z powodu choroby lub zaawansowania wieku nie mogą lub nie powinny mieszkać same. W takim przypadku Opiekun/Opiekunka mieszka w domu Podopiecznego i realizuje wszystkie niezbędne czynności od codziennej opieki w postaci pielęgnacji, karmienia, podawania leków, poprzez prowadzenie domu, robienie zakupów do dotrzymywania towarzystwa i aktywizowanie Podopiecznego poprzez rozmowę, czytanie, wspólne spacery czy zakupy oraz zajęcia umysłowe i ruchowe.

transport po schodach

Schodołaz to nowoczesne urządzenie, które w bezpieczny i komfortowy sposób sprowadzi lub wprowadzi osobę po schodach. Usługa transportu schodołazem GoodCare skierowana jest do osób starszych, niepełnosprawnych czy niesamodzielnych, które w obrębie własnego mieszkania poruszają się samodzielnie, przy pomocy balkoniku lub na wózku inwalidzkim. Usługa polega na likwidowaniu bariery architektonicznej w postaci schodów, które bardzo często powodują, że osoby nie wychodzą z domu od wielu miesięcy, a nawet lat. Spacer na świeżym powietrzu, wizyta u fryzjera czy odwiedzenie ukochanych wnuków już nie stanowi problemu nie do przeskoczenia.
Cena od 100zł (więcej informacji) 

Zobacz jak działa schodołaz

samochód do przewozu osób niepełnosprawnych

Przewóz osób niepełnosprawnych

przewoz oso niepelnoprawnyc

Transport dla osób z niepełnosprawnością jest jednym z ważniejszych elementów bycia niezależnym i samodzielnym. Oferujemy Państwu przewozy samochodem osobowym wyposażonym w specjalistyczne najazdy, dzięki którym osoba cały czas pozostaje na wózku.

Jeżeli potrzebujesz odwiedzić rodzinę, masz umówioną wizytę lekarską, musisz załatwić sprawę w urzędzie, pojechać do Kościoła, na uroczystość - jesteśmy do dyspozycji.

Na twoje życzenie przygotujemy auto tak, aby nie wyróżniało się na tle innych pojazdów a jednocześnie zapewni poczucie dyskrecji.

Przyciemniane szyby, klimatyzacja, bezpieczne mocowania wózka inwalidzkiego, dedykowane pasy bezpieczeństwa dla osoby transportowanej, miła obsługa.

Jeżeli potrzebujesz transportu po schodach, dodatkowej opieki opiekuna podczas podróży, przekaż nam tą informację.

Cena usługi od 180zł, (kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej).

 

 

Zlecenia przyjmujemy telefonicznie i mailowo.

zakupy

Jak przygotować smaczny posiłek?
Najlepsze dania wykonuje się tylko ze świeżych produktów, dlatego nasze opiekunki zrobią
zakupy w pobliskich, ulubionych przez Ciebie sklepach. Następnie przygotują śniadanie, obiad lub kolację według określonej diety czy ulubionych smaków.

terapia_zajeciowa
zajęcia aktywizujące, terapia zajęciowa, ćwiczenia

Terapia zajęciowa

Uczenie się i rozwój towarzyszy nam przez całe nasze życie. To nie tylko nauka w szkole, na uczelni czy w zawodzie. Człowiek w każdym wieku jest ciekawy świata, chce poznawać nowe rzeczy i zdobywać kolejne umiejętności. Również osoby starsze mają takie potrzeby, a często muszą dodatkowo zmierzyć się z nowymi rolami w swoim życiu: bycia babcią, dziadkiem, emerytem czy osobą z różnymi dolegliwościami wieku starszego. Zmianom bez wątpienia ulega również świat wokół nich. Postęp technologiczny, zmiana tempa życia czy ogólna sytuacja w kraju i na świecie powoduje, że osoby czują się samotne, zapomniane i mówiąc prosto - niepotrzebne. Wcześniej czynne zawodowo, rodzinnie nagle zostają same z ogromem czasu wolnego i często bez pasji, które zawsze były odkładane na drugi plan lub na później.

Usługa terapii zajęciowej polega na pobudzaniu aktywności fizycznej i poznawczej u osoby starszej, tak aby jak najdłużej zachować dobrą formę. To nie tylko rozmowa, przeczytanie ciekawej książki czy wysłuchanie audycji w radio. To przede wszystkim ćwiczenia wspomagające pamięć, myślenie, rozumienie, komunikację. To również ćwiczenia fizyczne dostosowane do możliwości podopiecznego.

Zapewne niejednokrotnie jako dzieci osób w straszymy wieku spotkaliście się z oporem do wykonywania z wami ćwiczeń, prostych gier czy rozwiązywania krzyżówek. Wiąże się to niejednokrotnie u seniorów z poczuciem wstydu przed najbliższymi i z chęcią pozostawania w ich oczach jak najdłużej sprawnymi fizycznie jak i umysłowo.

Tutaj z pomocą przychodzimy właśnie my z pakietem terapii zajęciowej. Częstotliwość wybierasz sam: 1 raz w tygodniu (4 spotkania w miesiącu) lub 2 razy w tygodniu (8 spotkań w miesiącu). Każde spotkanie to aż 90 minut wspólnego działania z terapeutką i pracy nad poprawą funkcji poznawczych i fizycznych Twojej osoby bliskiej.

Do każdego miesięcznego pakietu zajęć jest stworzony zestaw aktywizacyjny zawierający niezbędne materiały i przyrządy do wykonania ćwiczeń. Materiały te takie jak: bibuły, papiery kolorowe, gry planszowe, puzzle itp mogą być również początkiem świetnie spędzonego czasu z rodziną. 

Zajęcia terapeutyczne - 1 x w tygodniu cena 410 zł / m-c

Zajęcia terapeutyczne - 2 x w tygodniu cena 740 zł / m-c

parkiet, podłoga, mycie, zmywanie, mopowanie, odkurzanie, na mokro, usługa sprzatania

Drobne sprzątanie mieszkania 

sprzatanie

Opieka domowa to nie tylko zakupy, gotowanie czy pomoc w utrzymaniu higieny. Warto pamiętać, że porządek w mieszkaniu pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie Seniora. Jeżeli właśnie sprzątanie to czynność, w której możemy pomóc, skontaktuj się z nami. W ramach opieki domowej wykonamy codzienne drobne sprzątanie mieszkania, tak aby utrzymać czystość na właściwym poziomie. 

Pozostale uslugi
Pozostałe usługi goodcare, dofinansowanie, sprawy urzedowe, mops, ŚDS, pisma, pismo, stojak, zabawka

Pozostałe usługi

 • Jeżeli potrzebujesz wsparcia psychologa lub fizjoterapeuty - zadzwoń do nas

 • Cieknący kran, czy urwany zawias to nie problem. Potrafimy to naprawić

 • Chcesz kupić sprzęt AGD - pomożemy wybrać odpowiednie urządzenie i dopilnujemy, aby zostało poprawnie zamontowane

 • Potrzebujesz sprzętu rehabilitacyjnego (kule, łóżko, balkonik, itp) - my to załatwimy za Ciebie

 • Potrzebujesz terminowo wykonywać opłaty (czynsz, prąd, woda, itp) poinformuj nas - ustalimy zasady

NFZ zwrot kosztów, dofinansowane, pieniądze, gotówka, przelew bankowy, sto złotych, finanse

Dofinansowania

dofinansowania
 • W ramach współpracy dotyczącej opieki domowej naszym Klientom zapewniamy pomoc w realizacji dofinansowania przez Narodowy Fundusz Zdrowia środków higienicznych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz leków.

zestaw premium kamery przyciski SOS telefon smartfon modem

Zestawy : Bezpieczny Senior, przycisk SOS

Bezpieczny Senior

Dla każdego z nas poczucie bezpieczeństwa jest jedną z pierwszorzędnych potrzeb. Na co dzień staramy się chronić nasze zdrowie, nasz majątek itp. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak czuje się senior w dzisiejszym świecie? Postęp technologiczny w postaci smartfonów, komputerów, urządzeń wykorzystujących internet – to wszystko może powodować u osób starszych obniżenie poczucia bycia potrzebnym czy mówiąc językiem młodzieżowym – poczucia bycia na czasie.

 

A gdyby właśnie nowe technologie wprowadzić do życia Twojego rodzica, dziadka? Gdyby te nowe technologie dawały seniorowi poczucie zwiększonego bezpieczeństwa i ułatwiały kontakt z Tobą bez konieczności obsługi telefonu?

 

Zestaw Bezpieczny Senior to opracowany i skonfigurowany przez GoodCare zestaw urządzeń do stworzenia takiego systemu bezpieczeństwa.

 

Czym różni się nasz zestaw od najczęściej spotykanych rozwiązań?

 

✅ Duży wybór urządzeń pozwalający dostosować system do potrzeb

✅ Brak miesięcznych abonamentów

 

✅ To Ty masz pełną kontrolę nad systemem

 

✅ Otrzymujesz w pełni skonfigurowany zestaw

 

✅ Prosta instrukcja w języku polskim przygotowana pod kątem osób starszych

 

✅ Wsparcie techniczne


 

Naciśnięcie przycisku SOS przez Seniora uruchomi w Twoim smartfonie odpowiedni komunikat, a ty będziesz mógł jednym kliknięciem uruchomić obraz z kamery i sprawdzić co się dzieje u Twojego Rodzica, Babci, Dziadka. Dodatkowo aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa włączy się oświetlenie.

 

                 Kup zestaw: 

ikona portalu allegro

Jeżeli masz problem z opieką dla najbliższych jesteśmy po to, aby wspomóc twoje działania. Zgłoś się do nas, wspólnie znajdziemy rozwiązanie. 

bottom of page