top of page

Firma GoodCare powstała w 2017 roku. Pomysł na założenie firmy wynikał z potrzeby skorzystania z usług wyspecjalizowanej firmy świadczącej usługi opiekuńcze dla bliskiej osoby w pełni sprawnej umysłowo, ale nie radzącej sobie z codziennymi czynnościami w domowym zaciszu.

Wciąż pozostawał dylemat czy skorzystać z opieki osób trzecich, które sprawnie będą mogły zaopiekować się członkiem rodziny? Powierzenie opieki nad ukochaną osobą to duży stres dla każdego z nas. Jak więc znaleźć tego odpowiedniego opiekuna? W internecie jest wiele ogłoszeń osób, które chcą podjąć się opieki, ale czy mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, czy potrafią fachowo zaopiekować się osobą starszą?

Chęć pomocy innym oraz potrzeba chwili zaowocowały powstaniem firmy GoodCare.

Główna idea firmy to fachowa opieka, rodzinna atmosfera oraz zadowolenie i uśmiech naszych Podopiecznych.

Jak powstała firma GoodCare - opieka domowa

Co wyróżnia GoodCare

Zwracamy szczególną uwagę na jakość świadczonych usług dlatego na bieżąco zbieramy opinie dotyczącą naszych opiekunów.

 

Naszą misją jest szeroko rozumiana aktywizacja osób starszych, a atutem indywidualny harmonogram wizyt wyspecjalizowanego i doświadczonego personelu.

 

Wciąż poszerzamy zakres usług, tak aby wyręczyć Ciebie i Twoich bliskich w codziennych obowiązkach.  Potrzebujesz pomocy, a nie znalazłeś takiej usługi na naszej stronie? Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę i postaramy rozwiązać problem.

 

Dlaczego My?

 

​Nasze usługi są dedykowane dla tych, którzy potrzebują pomocy w opiece nad osobami starszymi i nie wyobrażają sobie korzystać z usług Domów Pomocy Społecznej czy prywatnych domów opieki dla seniorów, ponieważ każdy z nas najlepiej czuje się we własnym domu.

 

Jeżeli stan zdrowia Podopiecznego pozwala nam się nim opiekować, trafiłeś pod dobry adres.

Pomożemy w codziennej higienie, ugotujemy smaczne posiłki, zadbamy o wygląd domu czy mieszkania, zrobimy drobne zakupy, a dodatkowo zajmiemy się organizacją zajęć aktywizujących w domu i poza nim,

tak aby zawsze być wśród ludzi i ich pasji. 

Chcesz wyjść z domu a poruszasz się na wózku inwalidzkim lub nie masz siły wejść po schodach? Bezpiecznie przetransportujemy Ciebie po schodach i zawieziemy autem gdzie tylko zechcesz.

Pozwólmy swoim bliskim wrócić do społeczeństwa i nie czuć się samotnymi i niepotrzebnymi.

Chętnie zaprosimy Państwa do swojego biura, gdzie w domowej atmosferze poznamy oczekiwania i ustalimy zasady współpracy. 

Biuro firmy GoodCare - opieka domowa  Łódź ul. Żeligowskiego 32/34
GoodCare - Logo Łódź Kreuje

Jesteśmy partnerem programów:

Miejska Karta Seniora

Łódzka Karta Bez Barier

Miejska Karta Seniora  - GoodCare
Logo Łódzka Karta Bez Barier

Poznaj naszą ofertę pomocy i opieki dla Ciebie lub Twoich bliskich

Oferta
bottom of page