Firma GoodCare powstała w 2017 roku. Pomysł na założenie firmy wynikał z potrzeby skorzystania z usług wyspecjalizowanej firmy świadczącej usługi opiekuńcze dla bliskiej osoby w pełni sprawnej umysłowo, ale nie radzącej sobie z codziennymi czynnościami w domowym zaciszu.

Wciąż pozostawał dylemat czy skorzystać z opieki osób trzecich, które sprawnie będą mogły zaopiekować się członkiem rodziny? Powierzenie opieki nad ukochaną osobą to duży stres dla każdego z nas. Jak więc znaleźć tego odpowiedniego opiekuna? W internecie jest wiele ogłoszeń osób, które chcą podjąć się opieki, ale czy mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, czy potrafią fachowo zaopiekować się osobą starszą?

Chęć pomocy innym oraz potrzeba chwili zaowocowały powstaniem firmy GoodCare.

Główna idea firmy to fachowa opieka, rodzinna atmosfera oraz zadowolenie i uśmiech naszych Podopiecznych.

Jak powstała firma GoodCare

Co wyróżnia GoodCare

Zwracamy szczególną uwagę na jakość świadczonych usług dlatego na bieżąco zbieramy opinie dotyczącą naszych opiekunów.

 

Naszą misją jest szeroko rozumiana aktywizacja osób starszych, a atutem indywidualny harmonogram wizyt wyspecjalizowanego i doświadczonego personelu.

 

Wciąż poszerzamy zakres usług, tak aby wyręczyć Ciebie i Twoich bliskich w codziennych obowiązkach.  Potrzebujesz pomocy, a nie znalazłeś takiej usługi na naszej stronie? Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę i postaramy rozwiązać problem.

 

Dlaczego My?

 

​Nasze usługi są dedykowane dla tych, którzy potrzebują pomocy w opiece nad osobami starszymi i nie wyobrażają sobie korzystać z usług Domów Pomocy Społecznej czy prywatnych domów opieki dla seniorów, ponieważ każdy z nas najlepiej czuje się we własnym domu.

 

Jeżeli stan zdrowia Podopiecznego pozwala nam się nim opiekować, trafiłeś pod dobry adres.

Pomożemy w codziennej higienie, ugotujemy smaczne posiłki, zadbamy o wygląd domu czy mieszkania, zrobimy drobne zakupy, a dodatkowo zajmiemy się organizacją zajęć aktywizujących w domu i poza nim,

tak aby zawsze być wśród ludzi i ich pasji.

Pozwólmy swoim bliskim wrócić do społeczeństwa i nie czuć się samotnymi i niepotrzebnymi.

Zapraszamy do biura, gdzie w domowej atmosferze poznamy Twoje oczekiwania i ustalimy zasady współpracy

Biuro firmy GoodCare Łódź ul. Żeligowskiego 32/34
GoodCare -Łódź Kreuje

Jesteśmy partnerem programów:

Miejska Karta Seniora

Łódzka Karta Bez Barier

Miejska Karta Seniora  - GoodCare
Lodzka_Karta_bez_Barier.jpg

Poznaj naszą ofertę pomocy i opieki dla Ciebie i Twoich bliskich