Kalendarz aktywnego Seniora - GoodCare

GoodCare świadczy usługi opieki w domu Podopiecznych. Kładziemy duży nacisk na aktywizację Seniorów, dlatego zachęcamy do brania udziału w zajęciach dodatkowych. Nasz Personel pomoże dotrzeć na miejsce zajęć oraz może uczestniczyć i towarzyszyć przez cały czas trwania zajęć, tak aby nasz Podpopieczny/a czuł się bezpiecznie.

W projekty poświęcone Seniorom angażuje się wiele firm i instytucji w tym również GoodCare. Wspieramy działania Urzędu Miasta Łodzi, promujemy wydarzenia zachęcając do korzystania z warsztatów, wycieczek i wykładów. 

Uczestnictwo w zajęciach w większości jest bezpłatne, wystarczą tylko chęci, aby osoba starsza mogła miło i aktywnie spędzić czas. Zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą. 

Kwiecień 2021

Tym razem UMŁ przygotował Tytke tylko na 1 miesiąc

Styczeń - Luty 2021

Epidemia COVID-19 spowodowała, że  większość imprez, spotkań w 2020 roku się nie odbyłą. W nowym 2021 roku  część imprez i spotkań przeniosła się do sieci ale są też wyjątki

Luty - Kwiecień 2020

„Łódzka Tytka Seniora” to poręczne źródło informacji w którym znajduje się aktualny harmonogram wydarzeń, organizowanych przez Urząd Miasta Łodzi.

tytka listopad styczen 2019.png

Listopad - Styczeń 2020

Nowa Tytka Seniora, to kolejna odsłona a zarazem spis imprez skierowanych dla Seniorów. Zapraszamy do uczestnictwa z zajęciach.

tytka 09-10_2019.png

Wrzesień - Październik 2019

Wykaz wszystkich imprez, przygotowanych pod kątem osób starszych w Łodzi. Nowe miejsca wypoczynku i rekreacji. Sprawdź, a wybierzesz coś dla siebie.

tytka seniora.png

Czerwiec - Sierpień 2019

Wykaz wszystkich imprez, przygotowanych pod kątem osób starszych w Łodzi. W większości są to zajęcia bezpłatne.

senioralia 2019.png

VI Senioralia 2019

Już VI raz Łódź organizuje święto dla Seniorów. Przez dwa tygodnie odbędą się w Łodzi koncerty, wycieczki, warsztaty, konsultacje lekarskie i wiele innych

Więcej informacji dostępnych jest na stronie : https://uml.lodz.pl/seniorzy/projekty/lodzka-tytka-seniora

Chcesz zostać naszym Klientem, potrzebujesz pomocy?

Zgłoś się do nas, Poszukamy wspólnie rozwiązania.