top of page
Opieka Domowa

Zapewniamy najlepszą opiekę dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami jak również dla chorujących na demencję i chorobę Alzheimera. Opiekę świadczymy w domach podopiecznych na terenie Łodzi.

Zaopiekujemy się kompleksowo Twoim zdrowiem, domem, pielęgnacją czy sprawami urzędowymi (lekarz rodzinny, apteka, mops, NFZ i inne), a do tego pomożemy rozwijać Twoje zainteresowania.

Poznaj szeroki zakres usług opieki

Przewóz osób niepełnosprawnych

Świadczymy usługę jaką jest transport po schodach osób poruszających się na wózku inwalidzkim jak i transport autem odpowiednio przystosowanym do przewozu takich osób. Transport wykonujemy na terenie Łodzi i okolic, ale jeżeli zajdzie potrzeba dłuższe trasy nie stanowią dla nas bariery.

Poznaj szczegóły usługi transportu po schodach oraz autem na wózku

Mycie elewacji dronem

Nowość na polskim rynku: innowacyjność w połączeniu z technologią pozwoliła nam na wprowadzenie usługi mycia elewacji, dachów, fasad szklanych, paneli fotowoltaicznych przy użyciu dronów. W porównaniu do tradycyjnych metod mycie powierzchni dronem to niższa cena, krótszy czas wykonania usługi, bezpieczeństwo i dostęp do trudno dostępnych miejsc.

Poznaj szczegóły usługi mycia dronem

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • allegro
Logo firmy GoodCare

Umów się na spotkanie

bottom of page